Roland Svensson mapp litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "From Liberia and lamco joint venture", mapp med tre färglitografier, signerade och märkta Roland. S p.t, upplaga av 500,
"Washing and pelletizing plants", Providence Island Monrovia" och Mount nimba range", bladmått 39,5x50 cm

630400

2019-04-02