Spegel och konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, senempire, fanerad i mahogny, skuren dekor, spegelns mått 169x83, bordets mått 82, 81x39 cm

Slitage, smärre fanerbortfall

630401

2019-04-04