Plunta supkoppar jultallrikar Skultuna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULTUNA, plunta, supkoppar, 8 st, jultallrikar, 6 st, 1900-talets andra hälft, förgylld mässing, bl a Pierre Forsell, tallrikarnas diameter ca 28,5 cm

630403

2019-04-02