Axel Larsson
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL LARSSON (1898-1975), byrå, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1950-tal, teak, märkt Bodafors, teak, tre lådor med draghandtag i mässing, höjd 71, 90x43 cm, nyckel finns
Smärre slitage i yta.
630408
2019-04-02