Axel Larsson

Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LARSSON (1898-1975), byrå, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1950-tal, teak, märkt Bodafors, teak, tre lådor med draghandtag i mässing, höjd 71, 90x43 cm, nyckel finns

Smärre slitage i yta.

630408

2019-04-02