Roland Svensson mapp Tristan da Cunha

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tristan da Cunha", 7 litografier i mapp, signerade och numrerade Roland S. 235/300, bladstorlek ca 39,5x50 cm

630413

2019-04-02