Flaska och fat av Valentina Modig-Manuel

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

300 EUR

VALENTINA MODIG-MANUEL, flaska och fat, keramik, signerad VM -51 och -52, rödbrun och turkos glasyr, flaskans höjd 21,5 cm, fatets diameter 37 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630414

2019-04-15