Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, huggen marmor, "Vintern", föreställande två barn som värmer sig över öppen eld, höjd ca 85 cm
Lagning, smärre nagg, anlöpningar
630429
2019-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här