Ryno Frieberg oljemålning

Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIEBERG (1920-2018): Porträtt av flicka ("Ewa"), signerad och daterad Ryno 1956, olja på duk, ca 57x45 cm

630440

2019-04-02