Clubfåtölj

Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, clubmodell, ben i betsat trä, stoppad stomme klädd i cognacsfärgat konstläder, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ställvis smärre nötningar

630451

2019-04-02