Clubfåtölj
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, clubmodell, ben i betsat trä, stoppad stomme klädd i cognacsfärgat konstläder, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, ställvis smärre nötningar
630451
2019-04-02