Emil Åberg

Emil Åberg
Emil Åberg
Emil Åberg
Emil Åberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): stuga vid vatten, signerad och daterad E Åberg -89, pastellkrita, ca 17x26 cm

630455

2019-04-04