Nanna Ditzel sido-/avställningsbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NANNA DITZEL, avställningsbord, Trisse, massiv wenge, 1900-talets andra hälft, sannolikt Snedkergaarden, Danmark, plakettmärkt Danish Furniture Makers, höjd ca 38, Ø 60 cm
Bruksslitage, märken, repor
630459
2019-04-02