Nanna Ditzel sido-/avställningsbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NANNA DITZEL, avställningsbord, Trisse, massiv wenge, 1900-talets andra hälft, sannolikt Snedkergaarden, Danmark, plakettmärkt Danish Furniture Makers, höjd ca 38, Ø 60 cm

Bruksslitage, märken, repor

630459

2019-04-02