Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE NORELL, ett par fåtöljer, "Inca", grön skinnklädsel, stomme i betsat trä, sitthöjd ca 40, höjd ca 90 cm
Bruksslitage, läder med repor och patina
630465
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här