Klubbat för:
320 EUR
Schätzwert
400 EUR
Beschreibung
KAJ FRANCK, flaska, "KF 290", signerad Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, klart och rubinrött glas, höjd 13,5 cm, diameter 13 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
630471
2019-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner