Nanna Ditzel sidobord
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NANNA DITZEL, avställningsbord, Trisse, massiv obehandlad furu, 1900-talets andra hälft, sannolikt Kold Savvaerk, Danmark, plakettmärkt Danish Furnituire Makers, höjd ca 38, Ø 60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
630472
Päivämäärä:
2019-04-02