Nanna Ditzel sidobord

Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord
Nanna Ditzel sidobord

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NANNA DITZEL, avställningsbord, Trisse, massiv obehandlad furu, 1900-talets andra hälft, sannolikt Kold Savvaerk, Danmark, plakettmärkt Danish Furnituire Makers, höjd ca 38, Ø 60 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

630472

Päivämäärä:

2019-04-02