Glasburk av Kaj Franck

Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck
Glasburk av Kaj Franck

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

600 EUR

KAJ FRANCK, burk, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -64, klas med strödda färger och klar kant, diameter 17 cm, höjd 14 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630478

2019-04-15