Verandamöblemang 1950-tal

Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal
Verandamöblemang 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VERANDAMÖBLEMANG, runt bord med 3 stolar, svärtat stålrör samt flätad korg, 1900-talets mitt, bordshöjd ca 71, Ø 103 cm, stolarnas sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

630483

2019-04-02