Byrå
2019-04-02
630484
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, provinsarbete, med tre lådor, intarsiadekor, ek, 73, 88x48 cm, nyckel finns
Slitage och skador, renoverad och kompletterad