OX Denmarq soffbord

OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord
OX Denmarq soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

4 500 SEK

DENNIS MARQUART, samtida, "Ninety Table", soffbord, OX Denmarq, Danmark, skiva i marmor, underrede i mässing, etiekttmärkt OX Denmarq, höjd ca 40 cm, skivans mått 120x60 cm

Bruksslitage, repor på bordsskiva

630493

2019-04-02