OX Denmarq soffbord
Klubbat för:
3 200 SEK
4 500 SEK
DENNIS MARQUART, samtida, "Ninety Table", soffbord, OX Denmarq, Danmark, skiva i marmor, underrede i mässing, etiekttmärkt OX Denmarq, höjd ca 40 cm, skivans mått 120x60 cm
Bruksslitage, repor på bordsskiva
630493
2019-04-02