Dykarhjälm

Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm
Dykarhjälm

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

DYKARHJÄLM, replika, 1900-talets andra hälft, koppar med detaljer och ventiler i mässing, med bärhandtag, höjd ca 41 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"

Bruksslitage

630500

2019-04-07