Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
DYKARHJÄLM, replika, 1900-talets andra hälft, koppar med detaljer och ventiler i mässing, med bärhandtag, höjd ca 41 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Bruksslitage
630500
2019-04-07