Luxus plafond

Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, Plafo, plafond, takfäste i vitlackerad plåt samt plast, plastskärm, 1900-/2000-tal, Luxus, diameter ca 54 cm

Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad

630505

2019-04-02