Salongsbord/matbord

Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord
Salongsbord/matbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALONGSBORD/MATBORD, klassicerande stil, bordsskiva i trä med plastlaminat, kopplat underrede i eloxerad lättmetall med svärtade detaljer, 1900-talets mitt, sannolikt Italien, höjd ca 71, 150 x 75 cm

Slitage, skivan med gulnader och märken, något ostadigt

630506

2019-04-02