Salongsbord/matbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALONGSBORD/MATBORD, klassicerande stil, bordsskiva i trä med plastlaminat, kopplat underrede i eloxerad lättmetall med svärtade detaljer, 1900-talets mitt, sannolikt Italien, höjd ca 71, 150 x 75 cm
Slitage, skivan med gulnader och märken, något ostadigt
630506
2019-04-02