Golvlampa Severin Hansen
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SEVERIN HANSEN J:R, golvlampa, Bridge, betsad formböjd bok, trepassfot, lamphållare i mässing, Haslev Møbelsnedkeri, 1950-tal, höjd ca 164 cm
Bruksslitage, saknar skärm, saknar metalltyngd i foten, klippt el, ej funktionstestad
630508
2019-04-02