Bestickuppsats silver Hagamodellen

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 24 dlr, silver, modell Haga, GAB 1970/80-tal, bestående av: 8 bordsgafflar, 8 bordsknivar samt 8 bordsskedar, total vikt exklusive knivar ca 550 g

Bruksslitage

630522

2019-04-02