Tuschlavering

Tuschlavering
Tuschlavering

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal eller äldre, skiss/mytologisk figur, tuschlavering, signerad Guido, 32x22,5 cm

630523

2019-04-02