Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WIKTOR KORECKI (1890-1980): landskap med träd, signerad WiCTOR KORECKI. olja på duk, ca 50X70 cm
Zustandsbeschreibung
630524
2019-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner