Wiktor Korecki oljemålning

Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

WIKTOR KORECKI (1890-1980): landskap med träd, signerad WiCTOR KORECKI. olja på duk, ca 50X70 cm

Zustandsbeschreibung

630524

2019-04-16