Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, empirestil, sekelskiftet 18/1900-tal, bronserad samt bemålad i svart, ca 67x37 cm
Bruksslitage, senare svart bemålning
630533
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här