Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empirestil, sekelskiftet 18/1900-tal, bronserad samt bemålad i svart, ca 67x37 cm

Bruksslitage, senare svart bemålning

630533

2019-04-02