Vägglampa industrimodell
Vollendet
2019-04-02
630534
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, industrimodell, 1900-talets första hälft, utragbar
Slitage, ytskador