Vägglampa industrimodell

Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, industrimodell, 1900-talets första hälft, utragbar

Slitage, ytskador

630534

2019-04-02