Barskåp 1900-tal

Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, omkring 1900-talets mitt, en låda i front, skåpsdörrpar med bakomliggande inredning samt belysning, delvis i glas och speglar, höjd ca 117, ca 83x42 cm

nagg bakkant

630537

2019-04-16