Vas av Toini Muona

Vas av Toini Muona
Vas av Toini Muona
Vas av Toini Muona
Vas av Toini Muona
Vas av Toini Muona
Vas av Toini Muona

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TOINI MUONA, vas, signerad T. Muona Nuutajärvi Notsjö, 1960-talets mitt, klart samt rött och svart glas, höjd 21 cm, diameter 6,7 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630538

2019-04-15