Såsskål med fat silver

Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver
Såsskål med fat silver

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN HAMMER, såsskål med löstagbart fat, silver, Stockholm 1856, invändigt förgylld, skålens diameter 19 cm, vikt ca 495 g

Slitage, smärre bucklor

630552

2019-04-04