Obelisk av Kaj Franck

Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck
Obelisk av Kaj Franck

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

600 EUR

KAJ FRANCK, glasskulptur, "Obelisk", signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -53, klart glas, slöja med små bubblor, höjd 33 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630557

2019-04-15