Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
600 EUR
KAJ FRANCK, glasskulptur, "Obelisk", signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -53, klart glas, slöja med små bubblor, höjd 33 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
630557
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här