Fotografier Elvis Presley 1960-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELVIS PRESLEY 1960-TAL. 19 st svartvita fotografier, pressbilder, flertalet från olika filmer, tryckt text, baksidorna oftast stämplade, varierande mått, ca 200x250 mm
Ur filmer som Blue Hawaii, Flaming Star (diabild), Jailhouse Rock, Viva Las Vegas (Ann Margret), Kid Galahad, Tickle me m.m.
Något nötta med veck, några smärre revor, 1 itu.
630562
2019-04-09