Ovalis av Tapio Wirkkala
Klubbat för:
320 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
TAPIO WIRKKALA, konstglas, "Ovalis" signerad Tapio Wirkkala, Iittala 3036, rubinrött glas, längd 16 cm, höjd 16 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Kuntoraportti
630574
Päivämäärä:
2019-04-15