Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1950/60-tal, flerdelat glas med fasettslipade kanter, mått ca 102x62 cm
Skador: Glas med fläckar
Glas med mindre fläckar
630594
2019-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här