Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLACKRING, 18 k guld med onyx, K & E Carlson, Göteborg, 1940, inskription, ringstorlek 22.75, totalvikt ca 4.7 g
Stenen med några mindre nagg vid kanten, slitage
630595
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här