Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNNY HALLYDAY 1960-TAL. 19 svartvita fotografier, pressbilder, tryckt text, baksidorna oftast stämplade,
varierande mått, ca 200x250 mm.
Något nötta med veck, några smärre revor.
630604
2019-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här