Hallyday fotografier 19 st 1960-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY HALLYDAY 1960-TAL. 19 svartvita fotografier, pressbilder, tryckt text, baksidorna oftast stämplade,
varierande mått, ca 200x250 mm.

Något nötta med veck, några smärre revor.

630604

2019-04-09