IKEA soffbord i furu

IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu
IKEA soffbord i furu

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKEA, soffbord, massiv furu, 1970-tal, ca höjd 45, 100x100 cm

Bruksslitage, repor

630605

2019-04-05