Miniatybyrå

Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå
Miniatybyrå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-talets första hälft, med tre lådor, fanerad i björk och rot, nyckelbössningar i ben, snäpplås, höjd ca 35, 42x32 cm, nyckel finns

Lös dekordel med följer, understa lådan kärvar,

630626

2019-04-04