Ett par vaser Japan
Closed
2019-04-16
630629
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
VASER Ett par, Japan, tidigt 1900-tal, målad dekor, höjd ca 32 cm
dekor med slitage