Ett par vaser Japan

Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan
Ett par vaser Japan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER Ett par, Japan, tidigt 1900-tal, målad dekor, höjd ca 32 cm

dekor med slitage

630629

2019-04-16