Schackpjäser i mässing

Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing
Schackpjäser i mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO ÅKE ADAMSSON, schackpjäser 2 st, i förgylld och patinerad mässing, signerade samt med gjutarmärkning Skultuna 1607 Sweden, höjd ca 12-13 cm

Delar saknas

630641

2019-04-04