Tazzor empirstil

Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil
Tazzor empirstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirstil, förgylld och patinerad brons, hänklar i form av ormar, sockel i svart, höjd ca 21,5 cm

En orm med mindre gjutdefekt/spricka, nagg

630644

2019-04-03