Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, samtida): Motiv av gris, signerad R De Fontenay, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad
Kant med mindre färgbortfall
630652
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här