Motiv av gris oljemålning

Motiv av gris oljemålning
Motiv av gris oljemålning
Motiv av gris oljemålning
Motiv av gris oljemålning
Motiv av gris oljemålning
Motiv av gris oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, samtida): Motiv av gris, signerad R De Fontenay, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad

Kant med mindre färgbortfall

630652

2019-04-02