Ljuskrona jugend Vasateatern

Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern
Ljuskrona jugend Vasateatern

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 6 ljuspunkter, stomme i mässing, hängande glasstavar i 2 nivåer, dekor av rosor, höjd ca 100, diameter 60 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Saknar kupor

630669

2019-04-16