Bengt Abrahamsson

Bengt Abrahamsson
Bengt Abrahamsson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ABRAHAMSSON (1924-1989): Gårdsmotiv, signerad och daterad Bengt O Abrahamson -76, akvarell, ca 49x35 cm

630679

2019-04-03