Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Paret i gräset", signerad L. Jirlow, numrerad 185/310, färglitografi, bildmått 38x45,5 cm
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus,

Gulnad

630691

2019-04-03