Caféstolar Vasateatern
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CAFÉSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, böjträ, mörkbetsad bok, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Bruksslitage/slitage, en undersida med mögelfläckar.
Endast exempelbilder, för mer noggrann konditionsrapport bör föremålen observeras på plats. Variationer kan förekomma
630693
2019-04-16